KARIÉRAve společnosti PRAMEN CZ

Brand manager maloobchodní sítě PRAMEN CZ

MALOOBCHOD ROSTE A TY MŮŽEŠ S NÍM!
Pokud hledáš neobyčejnou práci v marketingu, pošli email.

Náplň práce:

  • Strategické vedení maloobchodní značky PRAMEN CZ s plnou odpovědností za marketing
  • Rozvíjení dlouhodobých marketingových a obchodních strategií dané značky pro dosažení dohodnutých cílů
  • Marketingová podpora maloobchodů a skupiny manažerů
  • Nastavení jednotné komunikační linky značky
  • Silný marketingový mix značky
  • Vedení a řízení inovací od potřeby spotřebitelů / příležitostí ke konceptům, vývoji produktů, balení / designu, komunikaci, tvorbě cen až do realizace
  • Úzká spolupráce se všemi ostatními odděleními (obchodní marketing, finance, logistika, PR) a také s kreativními a mediálními externími agenturami

Požadujeme:

  • 2 - 3 roky zkušeností v marketingu
  • Vášeň pro potravinářskou kategorii / privátní značky
  • Inovativní myšlení
  • Logické a analytické schopnosti
  • Efektivní komunikační dovednosti
  • Pokročilou znalost práce na PC a schopnost snadno se učit novým softwarům
  • Efektivní řešení problémů
  • Schopnost zpracovávat více úkolů najednou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní společnosti s otevřenou firemní kulturou
  • Odborný a kariérový rozvoj
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Hlavní pracovní poměr
  • Místo výkonu práce: Zlín

Formulář pro zájemce

Jméno a Příjmení
Adresa
Datum narození (nepovinné)
Dosažené vzdělání
Dosavadní praxe
Znalosti a dovednosti
Zájem o nabízenou pozici
Kontakt na Vás (telefon, email)

výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ