NAŠE ZNAČKYAVE zahrnuje širokou skupinu rozmanitých druhů výrobků jako je mléčný sortiment, nápoje, přípravky na pečení, cukrovinky, cereálie, pochutiny, lihoviny a další

AVE

Značka AVE zahrnuje širokou skupinu rozmanitých druhů výrobků, které každý z nás každodenně používá. Jsou to nejen potraviny jako například mléčný sortiment, nápoje, přípravky na pečení, cukrovinky, cereálie, pochutiny, lihoviny a další, ale také drogerie pro každodenní úklid domácnosti a výrobky pro osobní hygienu.

Dobrá kvalita a nízká cena je důvodem, proč při nákupu zvolit výrobky s logem AVE. Kvalitu výrobků pečlivě sledujeme a sortiment neustále rozšiřujeme. Z více jak dvou stovek položek v této řadě AVE si mohou naši zákazníci vybírat při svých každodenních nákupech.

Exlusive of Nature vám přináší exkluzivní výrobky s nádechem luxusu a navíc s velmi příznivou cenou

EXCLUSIVE OF NATURE

Hledáte nějakou specialitu na sváteční stůl či výjimečný dárek pro své blízké nebo jen něco mimořádného pro vylepšení všedního dne?
Exlusive of Nature vám přináší exkluzivní výrobky s nádechem luxusu a navíc s velmi příznivou cenou. Propracovaný obalový design, kterým se tato produktová řada výrazně odlišuje od ostatního zboží, exkluzivitu ještě náležitě umocňuje. Kvalita a výjimečnost jsou v této skupině výrobků na předních místech.

V Exclusive of Nature najdete například vína červená a bílá, sekt Bonté, ovocné čaje, hořkou čokoládu se 75% kakaa, extra panenský olivový olej, plísňový sýr, konzervovaného tuňáka, tatarskou omáčku či majonézu.

Ríša je skupina výrobků určená hlavně dětem

RÍŠA

A je tady něco pro děti! Ríša je skupina výrobků určená hlavně dětem. Na první pohled zaujme nádhernými pestrobarevnými obaly s oblíbenou postavičkou klokánka Ríši. Sortiment obsahuje celou řadu oblíbených potravin jako například smetanové jogurty a krémy, dětskou krupičku a ovesné kaše, kojeneckou výživu, cereálie, piškoty, mléčné snacky, různé cukrovinky a nápoje. Značku Ríša rozšiřujeme průběžně o další novinky. V této skupině najdete dokonce i výrobky z drogerie a oblečení s krásnými kresbami s Ríšou, které si děti velmi oblíbily.
Ríšův obchůdek s textilními výrobky objevíte na klokanrisa.cz. Užijte si zábavu s Ríšou!.

výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ