Výherci křížovky z Vánočního magazínu Pramen 2017


Vážení zákazníci,
potěšilo nás množství odpovědí s tajenkou křížovky z Vánočního magazínu Pramen CZ 2017, které jste nám zaslali. Odměnili jsme 10 výherců, kteří správně vyluštili tajenku, a získávají AVE poukázky v hodnotě 200 Kč na nákupy v prodejnách Pramen CZ.

Seznam výherců:

  1. Milada Kroupová, Plzeň
  2. Lenka Moťková, Třeboň
  3. Hana Šebová, Dvůr Králové nad Labem
  4. Miroslav Prchal, Havlíčkův Brod
  5. Josef Kozák, Holýšov
  6. Zdeňka Adamová, Polná
  7. Miloš Povolný, Havlíčkův Brod
  8. Adolfa Andělová, Žatec
  9. Eva Černá, Jablonec nad Nisou
  10. Stanislav Tůma, Chrudim

Srdečně všem výhercům blahopřejeme!
Soutěž Nabij se s Kitkat


Dej si pauzu, dej si KitKat, aby ti hned v prvním měsíci nového roku nechyběla energie. A k tomu můžeš vyhrát dokonce iPhone nebo powerbanku. To se rozhodně hodí. Energie není nikdy dost. Kup si 3 jakékoliv tyčinky KitKat, uschovej si účtenku, pošli SMS a jsi ve hře o mobil nebo nabíječku.
Více info s pravidly soutěže najdeš na www.nestle.cz

Soutěž Nabij se s KitKat probíhá od 10. ledna do 31. ledna 2018 v prodejnách PRAMEN CZ a ENAPO.

Soutěž Nabij se s Kitkat


Ušetřete s Dobrou hospodyňkou od 10. ledna 2018!


Navařte si s námi chutně, snadno a levně ze surovin, které nakoupíte v prodejnách PRAMEN CZ! Inspiraci na jednoduché recepty pro každý den s bonusem super cen najdete v akčních letácích PRAMEN CZ od středy 10. ledna až do úterý 23. ledna. Sledujte naše týdenní letákové akce, ať nepromeškáte nabídku akčních výrobků a recepty Dobré hospodyňky!

Dobrá hospodyňka


Získejte značkové produkty TESCOMA
za exkluzivní ceny!


Udělejte si radost na Vánoce kvalitními výrobky české značky Tescoma! Přijďte si pro ně do prodejen Pramen CZ. Sbírejte body za nákupy a získejte značkové produkty Tescoma za exkluzivní ceny!

Vánoce po česku s Tescomou v prodejnách PRAMEN CZ.

Pro naše věrné zákazníky jsme v prodejnách Pramen CZ připravili pro předvánoční období speciální akci. Od 25. 10. až do 31. 12. můžete sbírat body za nákupy a poté získat vybrané nádobí české značky TESCOMA za exkluzivní ceny. Udělejte si radost a vylepšete si vaši domácnost některým z kvalitních výrobků TESCOMA. Nebo můžete využít nabídky a pořídit nádobí jako pěkný a hlavně praktický vánoční dárek pro vaše blízké. To jistě ocení každý. Pro ty zákazníky, kteří by chtěli získat nádobí ihned bez sbírání bodů, je připravena i tato možnost přímo si výrobek zakoupit.

Kup Nescafé Classic a vyhraj
výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ výběr akčních výrobků společnosti PRAMEN CZ