AVE

Řekněte… Kdo by nechtěl při nákupu ušetřit? A současně nakoupit kvalitně? Obojí je možné s AVE!
AVE, to jsou více než dvě stovky výrobků každodenní spotřeby. AVE hledejte mezi mléčnými výrobky, v cukrovinkách, cereáliích, mezi přípravky na pečení, nápoji, lihovinami nebo pochutinami.

AVE představuje naše úsilí o co největší zastoupení výrobků s českým původem. Hledáme pro vás české výrobce a sortiment vyrobený na území ČR. Dodavatele pečlivě vybíráme. Sledujeme kvalitu. Inovujeme.
AVE vás překvapí! Je to lišácké řešení pro Váš stůl i peněženku!

AVE

koláž AVE výrobků

Ríša

Oblíbená postavička klokánka Ríši už dávno není jen logem nebo maskotem. Je to skutečný kámoš. Střed pozornosti dětí všude, kde se mihne! Roztomilá celebrita s velkým úsměvem, srdcem i kapsou.
A ta jeho klokaní kapsa je stále plná dobrot, zábavy i užitečných věcí! …nápoje, cukrovinky, snídaňové cereálie, kojenecké výživy, dětská krupička, lahodné smetanové krémy či mléčné snacky, muffiny, croissanty, … a to zdaleka nejsme u konce! Ríšův záběr je tak široký, že zasahuje i do segmentu pro dětskou hygienu a péči o tělo. A že v klokaní kapse nesmí chybět něco na hraní? … co třeba oblíbené bublifuky? Ty neomrzí nikdy!

Ríša má dokonce i svůj facebook! A taky webovky klokanrisa.cz! Tady, v Ríšově království, najdete hry, zábavu nebo překrásná trička a kšiltovky v obchůdku s oblečením.

Klokan Ríša

Ríša

Exclusive of Nature

Hledáte specialitku na svůj sváteční stůl? Nebo jen něco malého pro vylepšení všedního dne? Hledáte originální dárek pro někoho, na kom vám opravdu záleží? Kvalitní a výjimečný zároveň?

Poohlédněte se po značce Exclusive of Nature. Naleznete prémiové výrobky a opravdové delikatesy. Ochutnejte vína, sekty, ovocné čaje, hořkou čokoládu se 75% kakaa, extra panenský olivový olej, plísňový sýr, konzervovaného tuňáka, tatarskou omáčku či majonézu. Šíře sortimentu i propracovaný obalový design přímo vybízí ke kombinování do elegantních dárkových balíčků. Věřte, že každý výrobek s označením Exclusive of Nature přináší nádech luxusu za velmi příznivou cenu, a že Vás i Vaše blízké potěší.

Exclusive of Nature

koláž Exclusive of Nature

Lizy

Nestagnujeme. Stále hledáme. Vyvíjíme pro vás novou produktovou řadu kosmetiky Lizy a drogerie Lizy Praktik. O uvedení do prodeje vás budeme včas informovat. A na co se můžete těšit?

Pod značkou Lizy objevíte kosmetické pomůcky a výrobky pro každodenní péči a hygienu, které pomáhají hýčkat Vaši pleť i celé tělo v každém věku.

Lizy

koláž Lizy

Lizy Praktik

Nablýskaná kuchyň včetně spotřebičů… Hygienicky čistá koupelna i WC… Voňavé, bělostné prádlo… Domov uklizený rychle a bez námahy. To je LIZY PRAKTIK – úklidové prostředky a praktické věci do domácnosti. Značka pro ty, kteří chtějí uklidit snadno a dobře.

Lizy Praktik

koláž Lizy Praktik