AVE

Řekněte… Kdo by nechtěl při nákupu ušetřit? A současně nakoupit kvalitně? Obojí je možné s AVE!
AVE, to jsou více než dvě stovky výrobků každodenní spotřeby. AVE hledejte mezi mléčnými výrobky, v cukrovinkách, cereáliích, mezi přípravky na pečení, nápoji, lihovinami nebo pochutinami.

AVE představuje naše úsilí o co největší zastoupení výrobků s českým původem. Hledáme pro vás české výrobce a sortiment vyrobený na území ČR. Dodavatele pečlivě vybíráme. Sledujeme kvalitu. Inovujeme.
AVE vás překvapí! Je to lišácké řešení pro Váš stůl i peněženku!

AVE

koláž AVE výrobků

Ríša

Oblíbená postavička klokánka Ríši už dávno není jen logem nebo maskotem. Je to skutečný kámoš. Střed pozornosti dětí všude, kde se mihne! Roztomilá celebrita s velkým úsměvem, srdcem i kapsou.
A ta jeho klokaní kapsa je stále plná dobrot, zábavy i užitečných věcí! …nápoje, cukrovinky, snídaňové cereálie, kojenecké výživy, dětská krupička, lahodné smetanové krémy či mléčné snacky, muffiny, croissanty, … a to zdaleka nejsme u konce! Ríšův záběr je tak široký, že zasahuje i do segmentu pro dětskou hygienu a péči o tělo. A že v klokaní kapse nesmí chybět něco na hraní? … co třeba oblíbené bublifuky? Ty neomrzí nikdy!

Klokan Ríša

Ríša

Exclusive of Nature

Hledáte výjimečný produkt? Chcete obdarovat někoho blízkého něčím originálním? Nebo si dopřát něco exkluzivního pro slavnostní chvíli či jen pro zpestření všedního dne? Pod značkou Exclusive of Nature najdete prémiové výrobky, ze kterých si jistě vyberete tu správnou delikatesu.

Sortiment výrobků nabízí čokolády se 70 % kakaa v různých příchutí, luxusní čokoládové pralinky z mléčné čokolády s lískooříškovou náplní či tuňákové kousky ve vlastní šťávě. Navíc elegantní design obalů vytváří pocit výjimečných chvil, které se nezapomínají a vybízí k vytvoření třeba lákavého dárkového balíčku. Vyzkoušejte a vytvořte si svůj prémiový svět Exclusive of Nature.

Exclusive of Nature

koláž Exclusive of Nature

Lizy

Značka LIZY představuje produkty z drogerie a hygienických potřeb, které jsou určené pro každodenní použití. Pečujte o své tělo a pokožku s kvalitními výrobky, které pomáhají hýčkat celé tělo v každém věku. V nabídce najdete šampony, sprchové gely, krémy, kosmetické potřeby i péči o obličej, mýdla a také hygienické potřeby.

Lizy

koláž Lizy

Lizy Praktik

S výrobky značky LIZY PRAKTIK půjde úklid snadno a rychle! Vždy budete mít zářivě čistou kuchyň i spotřebiče, hygienicky čistou koupelnu i WC, voňavé a bělostné prádlo, naleštěný a uklizený domov bez námahy a také budete mít vždy po ruce praktické věci do domácnosti.

Lizy Praktik

koláž Lizy Praktik