AVE

Chcete při svých nákupech ušetřit, a přitom si nakoupit kvalitně? Značka AVE je pro vás tím správným a chytrým řešením při každodenních nákupech. Nabízí více jak dvě stovky různých výrobků každodenní spotřeby, které neustále inovujeme, abychom splnili přání a nároky našich zákazníků.

Volbou značky AVE si můžete být jisti, že kupujete výrobky s výborným poměrem kvality a ceny. S velkou pečlivostí si vybíráme naše dodavatele a sledujeme kvalitu výrobků, abychom vám mohli nabídnout prověřené, a ještě lepší výrobky své kategorie na trhu. Usilujeme, o co největší zastoupení výrobků s českým původem, od českých výrobců, nebo vyrobených na území České republiky.

AVE, naše značky

koláž AVE výrobků

Ríša

Oblíbený kamarád dětí klokánek Ríša je průvodcem široké skupiny výrobků se stejným názvem značky RÍŠA. Najdete tu pestrý sortiment výrobků ve veselých obalech určených především pro malé zákazníky. Spoustu dobrot tu však objeví i dospělá zákazníci. Skvělými tipy ke svačince jsou lahodné Ríša smetanové krémy, mléčné snacky nebo lískooříškový mls. Maminky jistě potěší kojenecká výživa s kvalitním poměrem ovoce či dětské piškoty.

Na snídani jsou ideální cereálie, dětská krupička a na výlety nebo do školy jistě přijdou vhod nápoje, muffiny, croissanty a spoustu různých druhů cukrovinek. Značka Ríša je rozšířena i o segment drogerie, kde najdete základní výrobky pro dětskou hygienu a péči o dětské zoubky, ale třeba i oblíbené bublifuky na hraní.

RÍŠA, naše značky

Ríša

Exclusive of Nature

Hledáte výjimečný produkt? Chcete obdarovat někoho blízkého něčím originálním? Nebo si dopřát něco exkluzivního pro slavnostní chvíli či jen pro zpestření všedního dne? Pod značkou Exclusive of Nature najdete prémiové výrobky, ze kterých si jistě vyberete tu správnou delikatesu.

Sortiment výrobků nabízí čokolády se 70 % kakaa v různých příchutí, luxusní čokoládové pralinky z mléčné čokolády s lískooříškovou náplní či tuňákové kousky ve vlastní šťávě. Navíc elegantní design obalů vytváří pocit výjimečných chvil, které se nezapomínají a vybízí k vytvoření třeba lákavého dárkového balíčku. Vyzkoušejte a vytvořte si svůj prémiový svět Exclusive of Nature.

Exclusive of Nature, naše značky

koláž Exclusive of Nature

Lizy

Značka LIZY představuje produkty z drogerie a hygienických potřeb, které jsou určené pro každodenní použití. Pečujte o své tělo a pokožku s kvalitními výrobky, které pomáhají hýčkat celé tělo v každém věku. V nabídce najdete šampony, sprchové gely, krémy, kosmetické potřeby i péči o obličej, mýdla a také hygienické potřeby.

Lizy, naše značky

koláž Lizy

Lizy Praktik

S výrobky značky LIZY PRAKTIK půjde úklid snadno a rychle! Vždy budete mít zářivě čistou kuchyň i spotřebiče, hygienicky čistou koupelnu i WC, voňavé a bělostné prádlo, naleštěný a uklizený domov bez námahy a také budete mít vždy po ruce praktické věci do domácnosti.

Lizy Praktik, naše značky

koláž Lizy Praktik