Nakup sedmičkové výrobky
  • stačí nakoupit 7 výrobků se 3 sedmičkami v ceně, v rámci jednoho nákupu (např. 7,77 Kč, 17,77 Kč, 77,77 Kč) a předložit při nákupu svou YESPASS kartu
  • každý týden ve středu losujeme 11× nákup v hodnotě 777 Kč111× nákup v hodnotě 200 Kč
  • 1. 12. losujeme 3 výherce Vánoční renty v hodnotě 7.777 Kč
  • trvání akce od 7. 10. do 24. 11. 2021
  • úplná pravidla akce si můžete stáhnout ZDE

Týdně v každé prodejně PRAMEN CZ garantujeme minimálně jednoho výherce!

Výherci

Losování Vánoční renty proběhlo 1. 12. 2021.

JménoMěsto
Jana B.Polná
Jitka A.Klášterec nad Ohří
Martina J.Nechanice

Losování proběhlo 13. 10. 2021.

JménoMěsto
Jiří Š.Mikulášovice
Radka T.Koloveč
Marie U.Polná
Ludmila K.Jablonné v Podještědí
Žofie J.Stráž pod Ralskem
Ivana C.Jablonec nad Nisou
Marie M.Tábor
Věra H.Žatec
Jaroslava K.Louny
Věra U.Dubňany
Michaela B.Poběžovice

Losování proběhlo 20. 10. 2021.

JménoMěsto
Hana B.Mikulášovice
Dagmar M.Polná
Jan P.Smržovka
František K.Křížany
Veronika M.Koloveč
Pavla M.Klášterec nad Ohří
Petr D.Štětí
Petr D.Straz pod Ralskem
Lenka Z.Louny
Květoslava E.Dvůr Králové nad Labem
Milada L.Písek

Losování proběhlo 27. 10. 2021.

JménoMěsto
Vlasta R.Polná
Alena K.Mikulášovice
Jan K.Koloveč
Martina P.Stráž pod Ralskem
Jana D.Tábor
kateřina k.Český Těšín
Richard K.Štětí
Josefína K.Jablonec nad Nisou
Jana B.Klášterec nad ohří
Marie V.Vracov
Milena R.Ždánice

Losování proběhlo 03. 11. 2021.

JménoMěsto
Václav K.Koloveč
Marie H.Mikulášovice
Lenka B.Polná
Katarína J.Stráž pod Ralskem
Drahomíra D.Dubňany
Olga K.Poběžovice
Taťána K.Jablonné v Podještědí
Marie O.Plzeň
Věra M.Štětí
Barbara Z.Nechanice
Jarmila D.Žďár nad Sázavou

Losování proběhlo 10. 11. 2021.

JménoMěsto
Adriana Š.Polná
Ivana K.Mikulášovice
Václav B.Koloveč
Edita B.Jablonné v Podještědí
Helena H.Mnichov
Josef V.Nechanice
Bohumila Š.Tábor
Lenka V.Přelouč
Kamila Š.Stráž pod Ralskem
Hana F.Klášterec nad Ohří
Pavel S.Litoměřice

Losování proběhlo 17. 11. 2021.

JménoMěsto
Libuše P.Polná
Vlasta K.Mikulášovice
Vendulka K.Jablonné v Podještědí
Miloslava M.Horšovský Týn
Radka Č.Klášterec nad Ohří
Jana H.Jablonec Nad Nisou
Katerina G.Tábor
Marcela H.Přelouč
Milena K.Štětí
Jana M.Mladá Boleslav
Anna Č.Nechanice

Losování proběhlo 24. 11. 2021.

JménoMěsto
Milada K.Polná
Vlasta B.Lvová
Milada Š.Koloveč
Karin B.Nechanice
Viera M.Mikulášovice
Liduška Z.Tábor
Erika K.Smržovka
Zuzana F.Žatec 1
Květuše C.Štětí
Martin V.Plzeň
Hana Z.Straz Pod Ralskem

Losování proběhlo 13. 10. 2021.

JménoMěsto
Růžena C.Mikulášovice
Adéla D.Mikulášovice
Marie B.Mikulášovice
Monika Z.Mikulášovice
Pavel S.Mikulášovice
Jaroslava S.Mikulašovice
Zdeňka L.Stankov
Pavel B.Koloveč
Marie S.Koloveč
Vladislava B.Kolovec
Jaroslav P. polna okr. ihlava
Karel J. Jihlava
Alena F.Polná
Jarmila V.Polná
Miloslav V.Polná
Olga V.Polná
Kateřina P.Jablonné v Podještědí
Dana M.Jablonné v Podještědí
Tomáš A.Jablonné v Podještědí
Kristýna K.Jablonné v Podještědí
Martina Č.Stráž pod Ralskem
Michaela B.Stráž pod Ralskem
Lucie S.Stráž pod Ralskem
Kateřina P.Stráž Pod Ralskem
Lenka P. Jablonec nad Nisou
Ivana F. Jablonec nad Nisou
Gabriela W.Jablonec nad Nisou
Václava K. Jablonec nad Nisou
Jan P.Tábor
Hana P.Tábor
Alena P.Tábor
Lenka Š.Žatec
Drahoslava M.Žatec
David Z.Žatec
Milada D.Žatec
Renáta M.Louny
Libuše M. Louny
Petr H.Louny
Jana P.Dubňany
Eva K.Dubňany
Renata J.Dubňany
Ivana B.Poběžovice
Naďa J.Poběžovice
Hana D.Poběžovice
Hana R. Štětí
Petr D. Štětí
Pavla M. Štětí
Eva I.Přelouč
Michaela C.Přelouč
Bohuslava H.Přelouč
Zuzana J.Nechanice
Marie S.Nechanice
Soňa R.Nechanice
Šárka L.Smržovka
Michaela I.Smržovka
Jitka B.Klášterec nad Ohří
Jana E.Klášterec nad Ohří
Jitka F.Klášterec nad Ohří
Petra B.Velká Bíteš
Vlastimír H.Velká Bíteš
Alena K.Velká Bíteš
Zuzana H.Plzeň
Pavla H.Chlumčany
Martina K.Plzeň
Vladimíra K.Chlumec nad Cidlinou
Michaela H.Chlumec nad Cidlinou
Bc.Kamila V.Frýdek Místek
Irena T.Frýdek - Místek
Milan B.Frýdek - Místek
Zdeňka K.Plzeň
Marie U.Plzeň
Zdeňka P.Plzeň
Marie J.Jičín
Ilona L.Jičín
Josef Š.Dvůr Králové nad Labem
Miluše B.Dvůr Králové nad Labem
anna k.Třinec
Nadezda S.Trinec
Jaroslava P.Havlíčkův Brod
Lenka P.Havlíčkův Brod
Hana S. Roudná
Hana Š.Soběslav
Hana P.Plzeň
Ivana Š.Plzeň
Iveta R.Vracov
Martina B.Vracov
Petra L.Vracov
Jitka S.Žandov
Ingebor B. Nový Bor
Vladimír D. Litoměřice
Milan S.Ždánice
Dana P.Loukov
Jarmila P.Frýdek - Místek
Štěpánka N. Mladá Boleslav
Zuzana Ř.Slatiňany
JANA S.Jihlava
Marcela S. Český Těšín
Iveta J.Chrudim
Jan Ž.Písek
Marcela M.Dubá
Jarmila S.Holýšov
Jana H. Havlíčkův Brod
Magda M.Třeboň
Jiří N.Plzeň
Eva D.Ždár nad Sázavou
Jaroslav H. Litoměřice
Naďa A.Kolín
Libor P.České Budějovice
Ludmila V.Česká Lípa
Ivana E.Pardubice
Alena P.Chrudim

Losování proběhlo 20. 10. 2021.

JménoMěsto
Bohumil H.Mikulášovice
Ludmila M.Mikulášovice
Magdalena P.Mikulášovice
Martin S.Mikulášovice
Jana K.Rumburk
Jana P.Mikulášovice
Helena R.Mikulášovice
Jiří D.Mikulášovice
Andrea M.Polná
Jaroslava M.Polná
Michaela Š.Polná
Marta P.Polná
Veronika L.Polná
Alena P.Polná
Růžena V.Polná
Miroslava B.Polná
Dagmar P.Polná
Josef Š.Jiřetín pod Bukovou
Miroslav K.Smržovka
Petr S.Smržovka
Jan S.Jiřetín pod Bukovou
Halina R.Smržovka
Jana E.Jablonné v Podještědí
Michaela V.Jablonné v Podještědí
Jana T.Jablonné v Podještědí
Irena Š.Jablonné
Lucie D.Koloveč
Jana B.Koloveč
Iveta S.Koloveč
Antonína A.Koloveč
Růžena R.Koloveč
Květa K.Holýšov
Petra F.Holýšov
Edita k.Holýšov
Jan K.Klášterec nad Ohří
marcela t.klášterec nad ohří
Jaroslava P.Klášterec nad Ohří
Marie K.Klášterec nad Ohří
Pavlína N.Klášterec nad Ohří
Blanka V.Tábor
Olga Š.Tábor
Miroslav B.Tábor
Zdenka B.Tábor
Michaela A.Přelouč
Růžena Š.Přelouč
Renata J.Přelouč
Marie Š.Přelouč
Adéla S.Štětí
Václav H.Štětí
Romana M.Štětí
Marie C.Štětí
Martina T.Frýdek - Místek
Antonín B.Frýdek - Místek
Alena H.Frýdek - Místek
Anežka K.Poběžovice
Stanislava P.Poběžovice
Dana K.Poběžovice
Petra Š.Plzeň
Jitka Č.Plzeň
Jitka B.Plzeň
Janina B.Stráž pod Ralskem
Eva S.Stráž pod Ralskem
Ivana P.Stráž pod Ralskem
Věra V.České Budějovice
Dagmar P.České Budějovice
Jindřich S.Želechovice
Monika M.Litoměřice
Soňa M.Frýdek - Místek
Daniela S.Frýdek - Místek
Andrea S.Český Těšín
Gabriela C.Český Těšín
Zdeňka P.Soběslav
Jana K.Soběslav
Miroslav Š.Loukov
Marcela Č.Příšovice
stanislav w.Třinec
Vlastimil B.Třinec
Alena O.Třinec
Lenka W.Louny
Martina M.Louny
Jana P.Jablonec nad Nisou
Radka C.Jablonec nad Nisou
Lenka L.Dubňany
Ševčíková I.Dubňany
Andrea Š.Plzeň 26
Ivana H.Plzeň
Dana P.Dvůr Králové nad Labem
Jitka B.Dvůr Králové nad Labem
Roman P.Vracov
Vladimír P.Chlumec nad Cidlinou
Lenka B.Žandov u České Lípy
Marie K.Písek
Martin Š.Nechanice
Hana V.Žatec
Věra V.Mladá Boleslav
Veronika C.Ždánice
Anna O.Nový Bor
Jana V.Kolín
Růžena H.Velká Bíteš
Jaroslav D.Žďár nad Sázavou
Michaela B.Plzeň
Venuška H.Litoměřice
Jitka V.Všestary
Marcela B.Česká Lípa
Zuzana H.Havlíčkův Brod
Ilona B.Slatiňany
Anna Š.Třeboň
Radek P.Jičín
Denisa B.Jihlava
Jarmila U.Mlčechvosty
Lucie K. Česká Lípa

Losování proběhlo 27. 10. 2021.

JménoMěsto
Anna F.Zhoř u Jihlavy
Petra Š.Polná
Eva Š.Polná
Alena Š.Polná
Markéta D.Polná
Renata S.Polná
Ilona N.Polná
Isolda M.Mikulášovice
Pavla W.Mikulášovice
Josef T.Mikulášovice
Vlaďka H.Mikulášovice
Marie S.Mikulášovice
Marcela F.Mikulášovice
Eva L.Koloveč
Ivana K.Koloveč
Zdeňka K.Koloveč
Marie L.Stráž pod Ralskem
Linda K.Stráž pod Ralskem
Alena A.Stráž pod Ralskem
Martin P.Tábor
Hana K.Tabor
Marie P.Tábor
Michaela R.Tábor
Lucie D.Jablonné v Podještědí
Ivana L.Velký Valtinov
Miroslav P.Jablonné v Podještědí
Lucie b.cesky těšín
Eva V.Český Těšín
Monika T.Český Těšín
Ludmila s.Třinec
Eva B.Třinec
Veronika J.Třinec
Šárka H.Holýs
Ivana K.Holýšov
Jiřina P.Holýšov
Helena S.Smržovka
Romana S.Smržovka
Katerina K.Smržovka
Jaroslava Š.Štětí
Marcel A.Štětí
Jana M.Štětí
Miroslava C.Frýdek - Místek
Ivana B.Frýdek - Místek
Libuše T.Dubňany
Růžena V.Dubnany
Věra S.Dubňany
Alena T.Jablonec nad Nisou
Ludmila K.Jablonec nad Nisou
Antonín S.Přelouč
Hana V.Přelouč
Andrea H.Přelouč
Milena v.Poběžovice
Roman J.Poběžovice
Ladislav Ž.Hostouň
Irena P.Frýdek - Místek
Zdenka D.Frýdek - Místek
Jiří T.Třebihošť
Soňa K.Dvůr Králové nad Labem
Katarina Š.Klášterec nad Ohří
Štefanie J.Klášterec nad Ohří
Karla G.Žatec
Dáša C.Žatec
Jitka H.Nechanice
Petr H.Nechanice
Jana C.Chlumec nad Cidlinou
Radka M.Chlumec nad Cidlinou
Marie H.Vracov
Lenka M.Vracov
Margita B.Svijany
Jana S.Příšovice
Václav P.Louny
Dana P.Louny
Milada D.Starý Šachov
Alena Š.Žandov
Alžběta M.Liběchov
Marie M.Dubá
Lucie L.Ždanice
Kristýna L.Ždanice
Jana R.Litoměřice
Dagmar M.Litoměřice
Linda S.Písek
Petr K.Písek
Jana V.Mladá Bolesav
Věra B.Mladá Boleslav
Olga R.Plzeň
Karolina S.Plzeň
Tomáš L.Plzeň
Božena V.Velká Bíteš
Dita B.Velká Bíteš
Helena K.Soběslav
Pavlína B.Soběslav
Kamila B.České Budějovice
Karel K.Litoměřice
Alena M.Brozany nad Ohří
Ivana Ž.Plzeň
Stanislava P.Pardubice
Jana N.Žďár nad Sázavou
Petr R.Havlíčkův Brod
Vlasta B.Česká Lípa
Jaroslava V.Ceska lipa
Hana P.Chrudim
Zdeňka Š.Plzeň
Stanislav P.Plzeň
Martina S.Jicin
Naděžda H.Slatiňany
Veronika C.Kamenický Šenov
Irena D.Chrudim
Věra S.Kolín
Markéta T.Havlíčkův Brod
Anna B.Třeboň
Ivana K.Jihlava

Losování proběhlo 03. 11. 2021.

JménoMěsto
Jiřina S.Zíchov
Vladimíra H.Koloveč
Martina M.Koloveč
Radka M.Koloveč
Lenka M.Mikulášovice
Zdenko D.Mikulášovice
Tamara K.Mikulášovice
Irena F.Mikulášovice
Monika G.Mikulášovice
Helena F.Mikulášovice
Jitka K.Polná
Marta E.Polná
Šárka H.Polná
Pavla K.Věžnice
Libuše K.Polná
Petra Z.Polná
Sylva Ř.Stráž pod Ralskem
Lenka K.Stráž pod Ralskem
Božena L.Stráž pod Ralskem
irena h.straz pod ralskem
Blanka H.Stráž pod Ralskem
Terezie H.Dubňany
Jana Ř.Dubňany
Františka M.Dubňany
Jana Č.Tábor
Miroslav O.Tábor
Alena S.Tábor
Věra U.Poběžovice
Zdeňka V.Poběžovice
Anna J.Poběžovice
Jana S.Holýšov
Petra F.Holýšov
Kateřina N.Holýšov
Martina B.Žatec
Jitka P.Louny
Michaela K.Klášterec nad Ohří
Monika J.Klášterec nad Ohří
Michaela H.Klášterec nad Ohří
Zdenka K.Jablonné v Podještědí
Monika P.Jablonné v Podještědí
Jindřiška U.Jablonné v Podještědí
Ilona H.Přelouč
Hana B.Přelouč
Veronika K.Přelouč
Jana S.Plzeň
Vladimíra S.Plzeň
Jolana S.Plzeň
Helena J.Plzeň
Petr K.Plzeň
Olga D.Smržovka
Ilona D.Smržovka
Jaroslava D.Smržovka
Stanislav N.České Budějovice
Petra K.České Budějovice
Jaroslav P.praha
Milena S.Štětí
Petra D.Štětí
Eliška H.Mladá Boleslav
Irena R.Ml.Boleslav-Čejetice
Nataša B.Loučeň
Ludmila Ž.Žatec
Marie V.Žatec
Alena Q.Jablonec nad Nisou
Iveta H.Jablonec nad Nisou
Alena P.Příšovice
Ladislav D.Mladá Boleslav
Anna H.Vracov
Dana N.Vracov
Žaneta F.Lodín
Marie P.Nechanice
Milan U.Frýdek-Místek
Jiřina Š.Frýdek-Místek
Věra Š.Frýdek-Místek
Eva M.Frýdek-Místek
Jiří T.Třinec
Andrea H.Třinec
Lucie K.Litoměřice
Pavlína G.Nový Bor
OLGA S.Chlumec nad Cidlinou
Alena K.Chlumec nad Cidlinou
Zdenka H.Žďár nad Sázavou
Miroslava M.Žďár nad Sázavou
Libuše Z.Žandov
Jana N.Žandov
Roman M.Kolín
Ilona B.Kolín
Ivana M.Pardubice
Ester M.Pardubice
Jitka C.Dvůr Králové nad Labem
Štěpánka K.Dvůr Králové nad Labem
Miluše M.Soběslav
Darina R.Ždánice
Eva K.Ždánice
Emilie P.Český Těšín
Marek K.Český Těšín
Věra Ž.Písek
Marie H.Česká Lípa
Oldřich J.Provodín
Helena R.Přeštice
Markéta S.Plzeň
Markéta H.Dubá
Lukáš D.Hlinsko
Marie M.Třeboň
Luděk S.Holešov
Iveta A.Plzeň
Samuel B.Jičín
Helena R.Litoměřice
Petra F.Chrudim
Jana Z.Pohled
Lenka K.Velká Bíteš
Martina Š.Jihlava

Losování proběhlo 10. 11. 2021.

JménoMěsto
Jitka K.Polná
Lenka M.Polná
Petra H.Polná
Antonín Š.Polná
Miroslav V.Polná
Zdeňka T.Polná
Marcela V.Polná
Bohuslava C.Polná
Jana Š.Mikulášovice
Jaroslava Š.Mikulášovice
Hana F.Mikulášovice
Michaela R.Mikulášovice
Jana H.Mikulášovice
Blanka M.uboč
Petra K.Koloveč
Hana H.Koloveč
Marie G.Koloveč
Kateřina N.Jablonné v Podještědí
Jana M.Jablonné v Podještědí
Kateřina Z.Jablonné v Podještědí
Martina N.Jablonné v Podještědí
Ivana M.Poběžovice
Marie R.Poběžovice
Dagmar K.Poběžovice
Lenka S.Nechanice
Monika K.Nechanice
Hana V.Lodín
Milada Š.Tábor
Libuše K.Tábor
Ivana V.Tábor
Jarmila H.Plzeň
Petra C.Plzeň
Jitka H.Plzeň
Zdenka M.Jablonec nad Nisou
Jana A.Jablonec nad Nisou
Lenka K.Jablonec nad Nisou
Jana M.Přelouč
Marta K.Přelouč
Olga M.Přelouč
Martina D.Stráž pod Ralskem
Václava S.Stráž pod Ralskem
Irena K.Stráž pod Ralskem
Dita T.Dubňany
Pavlína C.Dubňany
Milena M.Dubňany
Blanka K.Smržovka
Veronika L.Josefův Důl
Eva K.Smržovka
Pavla H.štětí
Marie S.štětí
Andrea J. štětí
Vlastimila Š.Louny
Dagmar B.Louny
Ilona J.Klášterec nad Ohří
Martina H. Klášterec nad Ohří
Simona V.Klášterec nad Ohří
Ingrid N. Žatec
Kateřina Š.Žatec
Jana S.Mladá Boleslav
Květoslava M.Mladá Boleslav
Marie T.Kobyly
Svitlana J.Příšovice
Karin S.Český Těšín
Jana D.Český Těšín
Iveta U.Holýšov
Denisa S.Holýšov
Ivo T.Třinec
Jan T.Třinec
Blanka K. Litoměřice
Šárka K.Litoměřice
Michaela H.Plzeň
Alena A.Plzeň
Miluše M.Žandov 196
Stanislava H.Žandov
Jana A.Dvůr Králové nad Labem
Renáta H.Frýdek - Místek
Lenka P.Včelná
Yvetta Ž.Frýdek-Místek
Ivana M.Frýdek-Místek
Jana S.Holany
Jiří S.Česká Lípa
Helena Š.Dubá
Marcela Š.Dubá
Stanislav S.Vracov
Anděla M.Vracov
Lenka S.Stanoviště
Marie T.Velká Bíteš
Markéta B.Plzeň
Anna J.Plzeň
Daniel M.Soběslav
Michal Š. Soběslav
Karla F.Červené Pečky
Růžena K.Kolin
Veronika B.Litoměřice
Petr N.Chlumec nad Cidlinou
Tomáš K.Turnov
Petr H.Písek
Milan H.Písek
Taťána Š.Havlíčkův Brod
Václav N.Jičín
Lenka Š.Chrudim
Gabriela K.Pardubice
Barbora P.Havlíčkův Brod
Kristýna K.Ždánice
Irena K.Jihlava
Hana M.Slatiňany
Monika G.Nový Bor
Radka J.Zdár nad Sázavou
Oldřich C.Chrudim 3
Margita M. Plzen
Anna P.Třeboň

Losování proběhlo 17. 11. 2021.

JménoMěsto
Jaroslava S.Polná
Hana M.Polná
Radek M.Polná
Marie H.Polná
Vlasta N.Polná
Monika K.Polná
Renata G.Mikulášovice
Jan A.Mikulášovice
Mária M.Mikulášovice
Jiří J.Mikulasovice
Libuše Š.Jablonné v Podještědí
Stanislava C.Jablonné v Podještědí
Stanislava Z.Jablonné v Podještědí
Hana K.Jablonné v Podještědí
Jiří B.Koloveč
Josef L.Koloveč
Eva V.Koloveč
Dominika L.Koloveč
Ivana H.Klášterec nad Ohří
Božena Č.Klášterec nad Ohří
Jitka V.Klášterec nad Ohří
Radek V.Klášterec nad Ohří
Jitka M.Jablonec Nad Nisou
Vladimíra N.Jablonec Nad Nisou
Data M.Jablonec Nad Nisou
Lucie B.Tábor
Helena J.Tábor
Alena H.Tábor
Petra R.Přelouč
Zlatuše D.Spytovice
Markéta P.Přelouč
Monika T.Poběžovice
Markéta Š.Poběžovice
Hana Ž.Poběžovice
Irena Š.Štětí
Marie D.Štětí
Tereza P.Štětí
Kristina G.Třinec
Veronika S.Třinec
Hana K.Dubňany
Marie S.Dubňany
Bedřich J.Dubňany
Kateřina D.Plzeň
Božena B.Plzeň
Jana K.Plzeň
Jana S.Frýdek-Místek
Iva B.Frýdek-Místek
Jitka V.Mladá Boleslav
Dagmar S.Mladá Boleslav
Vlastislava P.Mladá Boleslav
Silvia M.Český Těšín
Petra Z.Český Těšín
Božena K.Holýšov
Naděžda D.Holýšov
Světlana Š.Litoměřice
Lia Z.Litoměřice
Veronika V.Nechanice
Martina M.Nechanice
Věra C.Velká Bíteš
Jiří N.Velká Bíteš
Šárka K.Žandov u České Lípy
Jarmila V.Žandov
Maria Š.Kobyly
Pavlína J.Příšovice
Jana P.Vracov
Michaela H.Vracov
Maria O.Soběslav
Vladěna K.Soběslav
Šárka P.Písek
Luboš N.Písek
Eleftheria G.Dvůr Králové nad Labem
Věra J.Dvůr Králové nad Labem
Helena S.Lučany nad Nisou
Květa M.Smržovka
Marie S.Louny
Ludmila J.Louny
Petra V.Bohušovice nad Ohří
Zuzana K.Litoměřice
Monika N.Frydek Mistek
Sandra C.Frýdek-Místek
Luděk H.Hradec Králové
Anna B.Chlumec nad Cidlinou
Stanislav Š.Žatec
Pavla Š.Žatec
Lenka N.Stráž pod Ralskem
Pavel Č.Stráž pod Ralskem
Stanislav Š.Česká Lípa
Jana M.Česká Lípa
Vendula S.Chrudim
Daniel V.Plzeň
Luboš S.Plzeň
Lucie M.Žďár nad Sázavou
Eva P.Žďár nad Sázavou
Marie C.Chrudim
Monika P.Horky
Jarmila B.Dubá
Zdeňka S.Slatiňany
Helena S.Kolín
Jaroslava V.Kolín
Olga B.Jičín
Eva K.Pardubice
Lenka P.Včelná
Gabriela Z.Nový Bor
Věra V.Havlíčkův Brod
Jaroslav M.Přepeře
Tomáš K.Brno
Jaroslava R.Jihlava
Jarmila M.Třeboň
Petra K.Plzeň
Libor K.Havlíčkův Brod
Vratislav S.Plzeň

Losování proběhlo 24. 11. 2021.

JménoMěsto
Bohuslav M.Nížkov
Dana Š.Polná
Božena J.Polná
Renáta K.Polná
Marta G.Polná
Zdenka M.Polná
Lenka V.Polná
Zlata M.Jablonné v Podještědí
Karel S.Jablonne v Podjestedi
Marcela H.Jablonné v Podještědí
Hana K.Jablonné v Podještědí
Dana D.Koloveč
Anna Š.Koloveč
Miluše J.Koloveč
Václava D.Koloveč
Marie V.Nechanice
Petr R.Nechanice
Jiřina Č.Nechanice
Helena S.Mikulášovice
Libuše H.Mikulášovice
Renata P.Mikulášovice
Jan K.Tábor
Pavla M.Tábor
Hana M.Tábor
Katarina C.Tábor
Lenka K.Klášterec nad Ohří
Eva H.Klášterec nad Ohří
Jaroslana Ř.Klášterec nad Ohří
Eva K.Klášterec nad Ohří
Tereza B.Lučany nad Nisou
Pavla N.Nová Ves nad Nisou
Bedřiška P.Smržovka
Libuše N.Žatec
Petr W.Žatec
Anna Z.Žatec
Rostislav H.Mladá Boleslav
Zdeňka B.Mladá Boleslav
Soňa M.Mladá Boleslav
Miroslava F.Štětí
Marie F.Štětí
Irena V.Štětí
Hana G.Štětí
Marie B.Poběžovice
Simona B.Poběžovice
Irena Č.Dvůr Králové nad Labem
Michaela T.Dvůr Králové nad Labem
Kateřina F.Plzeň
Miloslava H.Plzeň
Hana Š.Plzeň
Naděžda M.Přelouč
Jana K.Přelouč
Vladimír M.Přelouč
Marie D.Příšovice
Libuše Č.Příšovice
Pavla V.Stráž pod Ralskem
Roman R.Stráž pod Ralskem
Petra V.Stráž pod Ralskem
Hana M.Dubňany
Šárka K.Dubňany
Marie P.Vracov
Marie G.Vracov
Iveta H.Nové Strašecí
Dana L.Nové Strašecí
Jitka V.Písek
Blanka K.Písek
Gražyna S.Třinec
Bohumil N.Třinec
Věra V.Římov - Branišovice
Marie W.České Budějovice
Veronika P.Louny
Stanislava S.Louny
Ludvík Ř.Žďár nad sázavou
Marie V.Žďár nad Sázavou
Jana C.Litoměřice
Ivana H.Chlumec nad Cidlinou
Stanislava L.Chlumec nad Cidlinou
Alexandra M.Jablonec nad Nisou
Kateřina P.Jablonec nad Nisou
Yvona S.Český Těšín
Helena Z.Český Těšín
Alena H.Frýdek-Místek
Hana K.Velká Bíteš
Michal P.Velká Bíteš
Zuzana H.Česká Lípa
Libuše R.Česká Lípa
Pavla P.Chrudim
Hana B.Chrudim
Renata L.Chrudim
Lenka P.Vysoká
Olga Š.Dubá
Zdeňka H.Dubá
Jana H.Litoměřice
Sona S.Litoměřice
Marie D.Holýšov
Marek K.Frýdek-Místek
Věra H.Lovčice
Barbora H.Ždánice
Eva M.Kolín
Vlasta K.Kolín
Irena B.Plzeň
Pavel L.Plzeň
Martina D.Jihlava
Milada D.Malý Šachov
Květa E.Plzeň
Marcela M.Soběslav
Zdena J.Jičín
Kristina P.Nový Bor
Martina Š.Havlíčkův Brod
Zuzana S.Plzeň
Zuzana Ř.Slatiňany
Pavel P.Turnov